Patria.lt
savanorių: 8869 organizacijų: 1592
Skelbimas
Antraštė Ieškome priimančios šeimos Vilniuje
Aprašymas Amerikos tarptautinio švietimo tarybos ieško priimančios šeimos studentei iš JAV, kuri atliks praktiką Vilniuje (gegužės pabaiga - liepos pabaiga). Jei norite padėti gabiai studentei įgyti tarpkultūrinių įgūdžių, susipažinti su Lietuva, jos kultūra ir žmonėmis gyvenant priimančioje šeimoje - pateikite paraišką iki gegužės 23 dienos (https://bit.ly/2IArivc) ir mes su Jumis susisieksime.
Kita savanoriui reikalinga informacija Daugiau informacijos apie programą: http://www.acstudyabroad.org/opit/ Kilus klausimams rašykite mums: lithuania@americancouncils.eu Arba skambinkite tel.: +370 677 20092
Amžius Nuo 18 iki 100
Vairuotojo pažymėjimas nereikalingas
Charakteris
Lytis nesvarbu
Darbo pradžia 2018-05-26
Darbo pabaiga 2018-07-20
Šalis Lietuva
Miestas Vilnius
Apie organizaciją
Organizacijos pavadinimas VšĮ „American Councils for International Education: ACTR/ACCELS“
Organizacijos logotipas
Organizacijos aprašymas 1974 m. įsteigtos Amerikos Tarybos yra tarptautinė ne pelno siekianti organizacija, kurios tikslas yra pagerinti tarpusavio supratimą tarp valstybių, keistis idėjomis tarp asmenų ir stiprinti bendradarbiavimą švietimo pagalba. Ji kuria, įgyvendina ir remia naujoviškas programas Jungtinėse Valstijose, Europoje, Eurazijoje, Vidurio Rytuose, Azijoje ir Afrikoje. Per pastaruosius 40 metų Amerikos Tarybos tapo viena iš pirmaujančių JAV tarptautinio švietimo ir mokslo organizacijų. Ji administruoja daugiau nei 30 mainų ir mokymo programų, įskaitant ir kelias JAV vyriausybės programas vidurinių mokyklų mokiniams, universitetų studentams ir magistrantams, mokytojams ir profesoriams. Amerikos Tarybos profesionaliai administravo akademines, profesines ir kultūrines programas dešimtims tūkstančių dalyvių iš Afganistano, Afrikos, Eurazijos, Vidurio Rytų, Pietryčių Azijos ir Pietryčių Europos.
Faksas
El. paštas lithuania@americancouncils.eu
Atsakingas asmuo Justyna Šokaitienė
Atsakingo asmens telefonas +37067720092
Atsakingo asmens el. paštas sokaitiene@americancouncils.eu
Peržiūros: 1768