Patria.lt
savanorių: 8273 organizacijų: 1490
Skelbimas
Antraštė Mentorius (Kaune)
Aprašymas Mūsų organizacijos tikslas - ugdyti laisvas, drąsias ir laisvai mąstančias asmenybes. Savanoriaudami savo pavyzdžiu ir entuziazmu siekiame įkvėpti jaunus žmones ir padėti atrasti savo kelią, įveikti iššūkius ir baimes.
Kita savanoriui reikalinga informacija Būdamas Všį Kitas Variantas mentorium: • Vesi užsiėmimus moksleiviams (2-8 val. per savaitę, spalio - gegužės mėn.); • Dalyvausi mentorių kompetencijos kėlimo procese; • Turėsi galimybę vesti mokymus/seminarus savo temomis; • Prasmingai ir turiningai leisi laiką pozityvių žmonių apsuptyje. CV bei motyvacinį laišką su nuoroda „MENTORIUS KAUNE“ siųskite el. paštu: mentoriai.atranka.kaunas@kitasvariantas.lt
Amžius Nuo 24 iki 99
Vairuotojo pažymėjimas nereikalingas
Charakteris Mes tikimės, kad esi • laisvai bendraujantis ir pasitikintis savimi, • turi darbinės/visuomeninės veiklos patirties, • domiesi saviugda ir sieki tobulėti • turėsi galimybę įsipareigoti ir vesti užsiėmimus moksleiviams nuo spalio mėn. iki gegužės mėn.
Lytis nesvarbu
Darbo pradžia 2017-07-01
Darbo pabaiga 2018-06-30
Šalis Lietuva
Miestas Kaunas
Apie organizaciją
Organizacijos pavadinimas VšĮ „Kitas variantas"
Organizacijos logotipas
Organizacijos aprašymas VšĮ „Kitas variantas“ – tai savanoriška organizacija, rengianti nemokamus, tęstinius lyderystės ir saviraiškos mokymus 14-19 metų moksleiviams Vilniuje ir Kaune. Neformalaus ugdymo organizacija jau septynerius metus nuosekliai stengiasi išugdyti kuo daugiau laisvų, drąsių ir nepriklausomai mąstančių asmenybių. Mokymai tęsiasi per visus mokslo metus nuo spalio iki gegužės, paskaitas veda kūrybiški ir profesionaliai paruošti mentoriai. Grupės sudaromos iš 8-12 moksleivių, ir joms rengiami po vieną užsiėmimą kas savaitę. Paskaitų metu ugdomi tiek komandinio, tiek individualaus darbo įgūdžiai, o sezono pabaigoje moksleiviai jau įgyvendina pačių sukurtą socialinį projektą. Moksleiviams pristatome platų temų spektrą nuo laiko planavimo, viešo kalbėjimo iki projektų valdymo pagrindų, tikslų įgyvendinimo strategijos ir kt.. Organizacijoje „Kitas variantas“ yra daug savirealizacijos galimybių savanoriams – nuo moksleivių ugdymo iki programavimo, nuo žurnalistinių gebėjimų ugdymo iki personalo vadybos, nuo organizacijos reprezentavimo iki renginių organizavimo. Savanoris prisideda prie visos organizacijos kultūros puoselėjimo, tad visi jo gebėjimai, iniciatyvos ir norai yra įgyvendinami. „Kitame variante“ visada laukiami entuziastingi bei kūrybingi nariai, galintys įpūsti naujų vėjų.
Faksas
El. paštas hr@kitasvariantas.lt
Svetainė http://www.kitasvariantas.lt
Atsakingas asmuo Kristina
Atsakingo asmens telefonas 8 685 72138
Atsakingo asmens el. paštas hrkaunas@kitasvariantas.lt
Peržiūros: 2036