Patria.lt
savanorių: 8737 organizacijų: 1558
Skelbimas
Antraštė Laukiame įvairiausių sričių savanorių
Aprašymas Nuolat organizuojame įvairiausias veiklas socialinių inovacijų ir verslo kūrėjams. Veiklos pačios įvairiausios: nuo panel diskusijų, mentoringo programų iki boost camp'ų ir akseleratorių. Visada savo komandoje laukiame savanorių, norinčių įgyti kompetencijų ar pagerinti jau turimus įgūdžius vizualinio ir tekstinio turinio kūrime. Svajojame perdaryti www tinklapį. Taip pat pagalba praverstų visuose organizaciniuose darbuose, tokiose kaip dalyvių registracija, renginio vietos paruošimas ir tt.
Amžius Nuo 18 iki 35
Vairuotojo pažymėjimas nereikalingas
Charakteris Ieškome 16-29 metų amžiaus savanorių, kurie nori pasijusti tikrais komandos nariais. Vertiname lankstumą, siekį tobulėti bei norą išmokti naujų dalykų. Socialinių medijų, verslumo, IT, marketingo žinios bei gebėjimas įdomiai rašyti ir geros anglų kalbos žinios būtų privalumas.
Lytis nesvarbu
Darbo pradžia 2017-11-10
Darbo pabaiga 2018-11-30
Šalis Lietuva
Miestas Kaunas
Apie organizaciją
Organizacijos pavadinimas VšĮ Europos socialinis verslumo ugdymo ir inovatyvių studijų institutas
Organizacijos aprašymas VšĮ Europos socialinis verslumo ugdymo ir inovatyvių studijų institutas įgyvendina socialinių inovacijų ir verslo vystymo programą ChangeMakersON, į startuolių vystymo programas įtraukdamas visos ekosistemos narius, taip pat tarptautinius partnerius. Organizuojame socialinių inovacijų hackatonus, boost camp'us, vykdome tarptautinius projektus, bendraudami su Lietuvos ir pasaulio universitetais įgyvendiname ugdymo programas, rengiame naujas ugdymo metodikas.
Faksas
El. paštas indre@europe-institute.com
Atsakingas asmuo Indrė Minelgaitė
Atsakingo asmens telefonas 864739181
Atsakingo asmens el. paštas indre@europe-institute.com
Peržiūros: 1804