Patria.lt
savanorių: 8767 organizacijų: 1560
Skelbimas
Antraštė Ieškomas savanoris Biuro administratorius
Aprašymas 1. Plėsti savo pažinimo ir mokymosi ribas, sužinoti administracinio darbo, komandos valdymo, projektų įgyvendinimo įdomybių ir kelti kompetencijas šiose srityse;2. Iš arčiau susipažinti su tuo, kaip yra formuojama ir įgyvendinama jaunimo politika, tapti jos įgyvendinimo dalimi;3. Susipažinti su Panevėžyje veikiančiomis jaunimo organizacijomis, jų ypatumais;4. Galimybės smagiai ir įdomiai leisti savo laiką, kuriant Panevėžio jaunimui drauge su PAS!
Kita savanoriui reikalinga informacija Panevėžio jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritasis stalas“, stiprindama savo gretas, ieško jauno ir aktyvaus jaunuolio, kuris savanoriškais ar praktikos tikslais norėtų prisidėti prie jaunimo organizacijų atstovavimo Panevėžyje ir atsakingai bei inovatyviai vadovautų PAS biurui, burtų biuro komandą! Reikalavimai kandidatams: 1. Kandidato amžius turėtų būti nuo 18 iki 30 metų; 2. Kandidatas turi turėti ne mažiau nei 2 metus patirties jaunimo nevyriausybinių organizacijų sektoriuje; 3. Iki lapkričio 23 dienos elektroniniu paštu pirmininkas@pas.lt atsiųsti savo gyvenimo aprašymą;
Amžius Nuo 18 iki 29
Vairuotojo pažymėjimas nereikalingas
Charakteris Panevėžio jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritasis stalas“, stiprindama savo gretas, ieško jauno ir aktyvaus jaunuolio, kuris savanoriškais ar praktikos tikslais norėtų prisidėti prie jaunimo organizacijų atstovavimo Panevėžyje ir atsakingai bei inovatyviai vadovautų PAS biurui, burtų biuro komandą! Reikalavimai kandidatams: 1. Kandidato amžius turėtų būti nuo 18 iki 30 metų; 2. Kandidatas turi turėti ne mažiau nei 2 metus patirties jaunimo nevyriausybinių organizacijų sektoriuje; 3. Iki lapkričio 23 dienos elektroniniu paštu pirmininkas@pas.lt atsiųsti savo gyvenimo aprašymą; Galimybės kandidatams: 1. Plėsti savo pažinimo ir mokymosi ribas, sužinoti administracinio darbo, komandos valdymo, projektų įgyvendinimo įdomybių ir kelti kompetencijas šiose srityse; 2. Iš arčiau susipažinti su tuo, kaip yra formuojama ir įgyvendinama jaunimo politika, tapti jos įgyvendinimo dalimi; 3. Susipažinti su Panevėžyje veikiančiomis jaunimo organizacijomis, jų ypatumais; 4. Galimybės smagiai ir įdomiai leisti savo laiką, kuriant Panevėžio jaunimui drauge su PAS! Visų kandidatų paraiškų laukiame elektroniniu paštu pirmininkas@pas.lt, o kylant klausimams kviečiame susisiekti žinute į Panevėžio jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritasis stalas“ puslapį ar minėtu elektroniniu paštu!
Lytis nesvarbu
Darbo pradžia 2017-11-25
Darbo pabaiga 2018-12-31
Šalis Lietuva
Miestas Panevėžys
Apie organizaciją
Organizacijos pavadinimas Panevėžio jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritasis stalas“
Organizacijos aprašymas PAS – Panevėžio miesto ekspertinė, jaunimo organizacijas vienijanti, stiprinanti ir jų interesams viešajame sektoriuje atstovaujanti jaunimo organizacijų taryba.
Faksas
El. paštas pirmininkas@pas.lt
Svetainė http://www.pas.lt
Atsakingas asmuo Tomas Bilevičius
Atsakingo asmens telefonas +370 639 32 324
Atsakingo asmens el. paštas pirmininkas@pas.lt
Peržiūros: 1761