Patria.lt
savanorių: 8542 organizacijų: 1534
Skelbimas
Antraštė Jaunimo stovykla "Pažink save"
Aprašymas „Pažink save“ – tai ugdomoji programa, kurios renginiai skirti mokyklinio amžiaus (nuo 7 iki 16 metų) vaikams ir jaunimui, norintiems išmėginti save, tobulėti kūrybinių, mokslinių ir sportinių veiklų pagalba, pasisemti įspūdžių ir įgyti naudingos patirties. Vykdomos veiklos: aikido, kaligrafija, meditacija, žongliravimas, teatro raiška, kalvystės menas, meno terapija, dainavimas, riedlenčių sportas, gatvės šokiai, dj pamokos, anglų ir ispanų kalbų laboratorija, kino dirbtuvės.
Amžius Nuo 16 iki 50
Vairuotojo pažymėjimas nereikalingas
Charakteris Ieškome aktyvių, motyvuotų savanorių savanoriauti jaunimo stovykloje. Čia įgysi daug žinių, praktikos, turėsi unikalią galimybę bendradarbiauti su įdomiais, patyrusiais užsiėmimų vadovais. Renginio pabaigoje įteiksime įrodantį savanorystę pažymėjimą.
Lytis nesvarbu
Darbo pradžia 2018-04-03
Darbo pabaiga 2018-04-07
Šalis Lietuva
Miestas Klaipėda
Apie organizaciją
Organizacijos pavadinimas PAŽINK SAVE
Organizacijos logotipas
Organizacijos aprašymas Tai stovykla skirta mokyklinio amžiaus jaunuoliams, norintiems išmėginti save ir tobulėti per daug įvairiausių veiklų, kurios puikiai dera su ilgai išliekančiais įspūdžiais ir naudinga patirtimi, orientuota į asmenybės ugdymą, savęs pažinimą ir savo vertybių suvokimą.
Faksas
El. paštas raimondasuopytee@gmail.com
Svetainė http://stovyklos.info/
Atsakingas asmuo Raimonda Šuopytė
Atsakingo asmens telefonas +37061577132
Atsakingo asmens el. paštas raimondasuopytee@gmail.com
Peržiūros: 606