Patria.lt
savanorių: 9189 organizacijų: 1627
Skelbimas
Antraštė ,,Z KARTA'' specialistas
Aprašymas Ar teko susimąstyti kas vyksta radijuje? O gal norėjai pamatyti visą ,,virtuvę'' iš arti? Radijo laida ,,Z KARTA'' ieško specialisto! Savanorystės aprašymą skaitykite apačioje.,,Z KARTA'' yra kalbinusi Lietuvos Respublikos ir užsienio vadovus, jaunus lyderius, verslininkus, sportininkus, žymius Lietuvos pramogų pasaulio atstovus, keliauja į užsienį. Laida skirta jaunimui nuo 14 iki 29-erių metų amžiaus. Laida transliuojama visoje Lietuvoje per FM dažnius.
Kita savanoriui reikalinga informacija Radijo laidos specialistas padeda įgyvendinti funkcijas laidos redakcijai ir komunikacijos grupės darbuotojams. Rūpinasi laidoje pateikiama informacija, redaguoja informaciją ir teikia laidos vedėjams, generuoja naujas idėjas, rūpinasi socialiniais tinklais (Facebook, Youtube ir Instagram), taip pat prižiūri laidos puslapį internete. Po apmokymų veda trumpas rubrikas radijo eteryje. Specialistai nuolatos bendrauja su iškiliais žmonėmis - sportininkais, politikais ir jų komanda, verslininkais, pramogų pasaulio atstovais, ar kitomis žinamomis asmenybėmis. Rūpinasi radijo laidos įvaizdžiu, kuomet laida atstovaujama kitose institucijose ar renginiuose, turi galimybę vykti kartu su laidos komanda į užsienį ruošti reportažų. Susidomėjai? Kviečiame tave parašyti mums trumpą laišką su prisistatymu, o mes tave pakviesime į svečius radijuje arba savo biure pasikalbėti. Garantuojame galimybę tobulėti, gerą ir padedančią komandą, galimybę įgyti patirties įvairiausiuose srityse, įgauti labai daug kontaktų, kurie galbūt pravers ateityje.Tapk kūrėju ir prisidėk prie laidos kūrimo! Lauksime Tavo laiškų arba skambučių nurodytais kontaktais. Su atrinktais kandidatais susisieksime asmeniškai ir pakviesime į pokalbį.
Amžius Nuo 15 iki 42
Vairuotojo pažymėjimas nereikalingas
Charakteris Jei tu esi: 1. Komunikabilus 2. Kūrybiškas 3. Moki bent vieną užsienio kalbą 4. Sugebi dirbti komandoje ir esi atviras naujovėms 5. Per savaitę gali skirti 3 valandas veiklai 6. Turi didelį norą sužinoti kuo daugiau ir lengvai generuoji idėjas Tu esi būtent tas, kurio mums reikia! Lauksime tavo laiško su prisistatymu!
Lytis nesvarbu
Darbo pradžia 2019-07-15
Darbo pabaiga 2018-09-03
Šalis Lietuva
Miestas Vilnius
Apie organizaciją
Organizacijos pavadinimas Radijo laida ,,Z KARTA''
Organizacijos logotipas
Organizacijos aprašymas • Z KARTA • - Laida, gyvuojanti JAU daugiau nei 3 metus 2016-2019 - Laida, kuri transliuojama VISOJE LIETUVOJE PER FM dažnius - Laida, turinti jauną, entuziastingą kolektyvą, kuris siekia savų tikslų, bet kurioje srityje. Nuo pašnekėsių prie mikrofono iki pokalbių iš renginių ar miesto gatvių! Vienu žodžiu, viskas nuo A iki Z ir tik Jūsų ausims! Susiklausom - pirmadieniais nuo 17:00-19:00 valandos! Draugaukim ir bendraukim FB tinkle Facebook.com/radijolaida Instagram'e Instagram.com/zkarta ir #zkarta
Faksas
El. paštas zkarta.eu@gmail.com
Svetainė http://https://www.mixcloud.com/zkarta/
Atsakingas asmuo Lukas Paškevičius
Atsakingo asmens telefonas +37067039443
Atsakingo asmens el. paštas zkarta.eu@gmail.com
Peržiūros: 1706