Patria.lt
savanorių: 8767 organizacijų: 1560
Skelbimas
Antraštė Vasaros stovyklos vadovo padejėja/s
Aprašymas Gal ieškai praktikos ar nori savanoriauti su vaikais? Vasaros dienos stovykloja „Kurk save“ kaip tik tau! Stovykla vyks pamainomis. Stovyklų pradžia birželio 4d. po dvi savaites iki rugpjūčio 24d. Stovyklos laikas nuo 8-18val. dirbama pamainomis po 6 val. Vyks išvykos po Kauno apylinkes ir įvairi veikla studijoje. Tai puiki patirtis dirbant su nuostabiais ypatingais vaikais. Ieškome mylinčių vaikus vadovų asistentų.
Kita savanoriui reikalinga informacija Užskaitomos praktikos. Stovykloje darbas pamainomis nuo 8-18val. Sudaromas grafikas po 6 val. Stovykla vyks pamainomis. Viena pamaina, viena savaitė. Galima rinktis Jums tinkantį darbo grafiką ir savaitę. Dirbama kaip vaiko asistentas ir bendrai vaikų užimtumo studijoje ir lauke organizatoriumi ir padejėju. Vaikai iš bendrojo ugdymo ir spec. mokyklų. Vaikų amžius nuo 7-14 metų. Prieš stovyklą vyks mokymai. www.meskitokie.eu
Amžius Nuo 16 iki 60
Vairuotojo pažymėjimas nereikalingas
Charakteris Būtu puiku, kad tu jau būtum susidūręs su savanoryste, dirbęs su vaikais. Bet jei nori save išbandyti pirmą kartą mes visada tavęs laukiame. Svarbi tavo tolerancija kitokiam žmogui ir mylinti širdis.
Lytis nesvarbu
Darbo pradžia 2018-06-04
Darbo pabaiga 2018-08-24
Šalis Lietuva
Miestas Kaunas
Apie organizaciją
Organizacijos pavadinimas VšĮ Mes kitokie
Organizacijos aprašymas Tai nevyriausybinė organizacija dirbanti su vaikais. Mes tikime, jog žmogus yra gyvas, kūrybiškas, turi energijos, begalybę idėjų, lakią vaizduotę ir neribotas galimybes. Leidžiame jam būti savimi ir priimame juos, kokie yra. Mūsų indėlis - sukurti sąlygas vaikui ir suaugusiam pačiam atrasti nuostabų pasaulį, kuriame jis gali augti ir jaustis laimingas. Mūsu vizija: teikti vaikų priežiūros, meninės raiškos, žaidimų ir užimtumo užsiėmimus, muzikos, dailės, šokio-judesio terapijas, logopedo, ergoterapijos ir psichologines paslaugas vaikams ir suaugusiems, dvasiniam ir fiziniam tobulėjimui.
Faksas
El. paštas meskitokieprojektai@gmail.com
Svetainė http://www.meskitokie.eu
Atsakingas asmuo Gita
Atsakingo asmens telefonas 860197439
Atsakingo asmens el. paštas meskitokieinfo@gmail.com
Peržiūros: 819