Patria.lt
savanorių: 8942 organizacijų: 1606
Skelbimas
Antraštė Savanorystė dailės dienos stovykloje Vilniuje 2018 m. birželio ir liepos mėn
Aprašymas savanoriui galima veikla:1. Pagalba dailininkui pravedant dailės užsiėmimus- laikas pagal ir aptartą pasirinktą grafiką. Galimybė kurti ir piešti kartu.2. Žaidimų pusvalandžių vaikams organizavimas pertraukų metu tarp dailės, tapybos, lipdymo ir kitų užsiėmimų, ar pagalba juos organizuojant. 3. Pagalba dailininkams išvykoje su vaikais. Išvykos galimos: į galerijas, muziejus, parkus, prie ežero, miesto parkus ir skverus, kuriuose organizuojamas piešimas ir žaidimai pertraukose.
Kita savanoriui reikalinga informacija į stovyklą atvyksta talentingi jautrūs, nuoširdūs vaikai, Svarbu juos suprati, jausti jų nuotaikas, norus. Savanoris gali būti geras pagalbininkas dailininkui, kad spėti padėti pamatyti kiekvieną, padėti lavinti, ugdyti, o kartu galimybė išmokti įvairių dailės paslapčių, technikų.
Amžius Nuo 16 iki 35
Vairuotojo pažymėjimas nereikalingas
Charakteris Savanorystės laikas gali būti aptartas atskirai gali būti 2 savaitės po 2 val į dieną, gali būti 3-4 savaitės po 1- 3 val į savaitę, ar dieną ir kt.. Kviečiami savanoriauti nuoširdūs, atsakingi, pareigingi jaunuoliai. Svarbus- sugebėjimas bendrauti su vaikais. anketa su klausimais savanoriui atsiunčiami el paštu. Po savanorystės darbo yra išrašoma rekomendacija, darbo įvertinimas.
Lytis nesvarbu
Darbo pradžia 2018-06-11
Darbo pabaiga 2018-07-31
Šalis Lietuva
Miestas Vilnius
Apie organizaciją
Organizacijos pavadinimas V.š.Į.„Linksmos spalvos“
Organizacijos logotipas
Organizacijos aprašymas V.š.Į.„Linksmos spalvos“, t.y. menų studija „Linksmos spalvos“, organizacija veiklą vydo jau penkis metus. Studijoje dirba įvairių sričių dailininkai, turintis patirtį mokant vaikus ir jaunimą. Mokslo metų metu vykdo veiklą Vilniuje ir Riešėje. Vasarą tik Vilniuje ir išvažiuojamoji edukacinė veikla Sudeikiuose (Utenos raj.)
Faksas
El. paštas info@linksmosspalvos.lt
Svetainė http://www.linksmosspalvos.lt
Atsakingas asmuo Žimantė Žindulienė
Atsakingo asmens telefonas 8 614 52659,
Atsakingo asmens el. paštas linksmossp@gmail.com
Peržiūros: 847