Patria.lt
savanorių: 8942 organizacijų: 1606
Skelbimas
Antraštė Ieškomi savanoriai architektūros parodai
Aprašymas Sveiki, mieli savanoriai. Kauno miesto muziejaus draugai organizuoja parodą „Vytautas Landsbergis-Žemkalnis. Architekto archyvas“. Ji skirta žymiausio Lietuvos XX amžiaus architekto 125 metų sukakčiai ir jo darbų fondo, saugomo Lietuvos literatūros ir meno archyve, pristatymui visuomenei. Paroda veiks nuo 2018-09-07 iki 2018-10-31 Kaune, buvusiame „Pienocentro“ bendrovės administraciniame pastate, Laisvės alėja 55. Parodos organizatoriai renka parodos savanorių komandą.
Kita savanoriui reikalinga informacija Ką veiksite: - padėsite įrengti parodą; - dalyvausite parodos komunikacijoje; - atidarymo dieną rūpinsitės sklandžia atidarymo eiga; - rugsėjo-spalio mėnesį prižiūrėsite ekspoziciją. Ką siūlo: - galimybę iš arti susipažinti su architekto Vytauto Landsbergio-Žemkalnio fondu; - mokymus; - padėkos dovanėles; - savanorystės pažymėjimą. Susidomėjote? Kreipkitės į: Vaidą Jonušytę jonusyte@gmail.com, +37069367251
Amžius Nuo 16 iki 100
Vairuotojo pažymėjimas nereikalingas
Charakteris Komunikabilumas, atsakingumas, patirti nebūtina (bus apmokymai).
Lytis nesvarbu
Darbo pradžia 2018-09-03
Darbo pabaiga 2018-10-31
Šalis Lietuva
Miestas Kaunas
Apie organizaciją
Organizacijos pavadinimas Kauno miesto muziejus
Organizacijos aprašymas Kauno miesto muziejus – tai trys mums labai svarbūs ir mus nusakantys žodžiai: mes mylime Kauną ir jo turtingą istoriją; mes norime kartu tirti ir ieškoti atsakymų, kas yra ir kaip veikia miestas; mes siekiame kurti šiuolaikišką muziejų, kuriame būtų gera miestiečiams ir miesto svečiams. Muziejų, kuris pasakotų ne tik apie Kauno istoriją, tačiau ir Kauno istorijas – patirtas mūsų ir mūsų protėvių, išgirstas bei regėtas miesto aikštėje ar namuose, garsias ar dar niekam nežinomas.
Faksas
El. paštas muziejus@kaunomuziejus.lt
Svetainė http://kaunomuziejus.lt/
Atsakingas asmuo Vėjūnė Sudarytė
Atsakingo asmens telefonas 8 617 01059
Atsakingo asmens el. paštas v.sudaryte@kaunomuziejus.lt
Peržiūros: 703