Patria.lt
savanorių: 8942 organizacijų: 1606
Skelbimas
Antraštė Kauno "Maisto bankas" kviečia kartu džiaugtis savanoryste
Aprašymas Tikime, kad rasime Jums malonų ir širdžiai mielą darbą "Maisto banke" :)

Kauno padalinio komanda kasdien ieško geros valios žmonių, kurie padėtų (nuo 10.00 - 15.00 val.) išrūšiuoti, patikrinti bei išskirstyti paramai gautus maisto produktus.

Mūsų viena iš pagrindinių funkcijų - užtikrinti pilną organizacijos veiklų vykdymą t.y. paramos maistu surinkimą bei paskirstymą skurdžiai gyvenantiems žmonėms Kauno mieste. Mieli Kauniečiai, padėkite maistui pasiekti skurstančiųjų stalą.
Kita savanoriui reikalinga informacija O gal norite išbandyti save darbui biure? Tikime, kad būtent Jūs, mieli savanoriai, galite mums padėti suvesti ir suskaičiuoti duomenis, sutvarkyti dokumentus, archyvą. Visko detaliai apmokome :)
Amžius Nuo 14 iki 80
Vairuotojo pažymėjimas nereikalingas
Charakteris Mes labai vertiname geranorišką nusiteikimą ir iš anksto dėkojame visiems savanoriams, kurie prisijungs prie mūsų komandos. "Maisto banko" savanorių dėka skurstantys kasdien sulaukia skanesnio maisto kąsnio. Mieli savanoriai, - "Maisto banko" komanda Kaune LABAI JŪSŲ VISŲ LAUKIA :) Nuoširdžiai tikimės, kad pas mus ne tik gausite naujų įgūdžių, bei naudingos patirties, bet rasite draugų, bendraminčių, bei vidinę ramybę savo sielai :) Tegul jūsų geri darbai jums grįžta visakeriopa sėkme, šeimynine laime, bei finansine gerove. Jei norėtumėte su mumis susisiekti internetu - registracijos formą ir platesnę informaciją rasite štai čia: http://www.maistobankas.lt/reg Arba skambinkite ir viską sutarsime: +37062551618, Lina :) AČIŪ :)
Lytis nesvarbu
Darbo pradžia 2018-09-10
Darbo pabaiga 2018-12-15
Šalis Lietuva
Miestas Kaunas
Apie organizaciją
Organizacijos pavadinimas "Maisto bankas" KAUNO padalinys
Organizacijos logotipas
Organizacijos aprašymas „Maisto bankas“ – tai labdaros ir paramos fondas, renkantis paramą maistu ir dalinantis ją nepasiturinčiais žmonėmis besirūpinančioms organizacijoms. Mūsų misija – bendradarbiaujant su maisto gamintojais ir prekybininkais siekti, kad tinkamas vartoti maistas nebūtų išmetamas, bet pasiektų nepritekliuje gyvenančiųjų stalą. „Maisto bankas“ yra atvira, nešališka ir nepriklausoma nevyriausybinė organizacija, besiremianti geros valios žmonių ir socialiai atsakingų įmonių pagalba. Bendradarbiaudami su socialinėmis ne pelno organizacijomis bei įstaigomis siekiame užtikrinti, kad parama maistu pasiektų sunkiausiai gyvenančius žmones. „Maisto bankas“ propaguoja atsakingą maisto vartojimą, racionalią mitybą, skatina efektyvų išteklių naudojimą bei visuomenės solidarumą mažinant skurdą ir tausojant aplinką.
Faksas
El. paštas lina.peckaitiene@maistobankas.lt
Svetainė http://www.maistobankas.lt/reg
Atsakingas asmuo Lina Pečkaitienė
Atsakingo asmens telefonas +37062551618
Atsakingo asmens el. paštas lina.peckaitiene@maistobankas.lt
Peržiūros: 948