Patria.lt
savanorių: 8893 organizacijų: 1596
Skelbimas
Antraštė Tapk „Sidabrinės linijos“ savanoriu
Aprašymas Siūlome 5 savanorystės kryptis: > BENDRAUK telefonu su vienišais senoliais;> ATRASK naujų „Sidabrinės linijos“ pašnekovų;> SKLEISK žinią apie mūsų veiklą ir savo ar savo draugų patirtį „Sidabrinėje linijoje“;> PRITRAUK naujų finansinių rėmėjų;> DALINKIS savo įgūdžiais ar profesinėmis žiniomis ir kompetencijomis.Daugiau informacijos: http://www.mcwealth.lt/imone/mc-labdaros-ir-paramos-fondas/savanorystes-kryptys
Kita savanoriui reikalinga informacija www.sidabrinelinija.lt / tapk savanoriu
Amžius Nuo 30 iki 90
Vairuotojo pažymėjimas nereikalingas
Charakteris Kviečiame dalyvauti savanoriškoje veikloje visus, kurie neabejingi vienišų ir atskirtyje gyvenančių vyresniojo amžiaus žmonių bendravimo poreikiui, ieškote savirealizacijos galimybių, norite pasidalinti savo žiniomis ir sukaupta patirtimi bei kompetencija. Savanoriu gali tapti kiekvienas ne jaunesnis nei 18 metų amžiaus, bet kokios profesijos ir išsilavinimo žmogus, gyvenantis ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyje. Svarbiausia – nuoširdus noras prisidėti prie mūsų veiklos ir kartu kurti draugišką senatvei Lietuvą.
Lytis nesvarbu
Darbo pradžia 2018-11-01
Darbo pabaiga 2019-06-30
Šalis Lietuva
Miestas visa Lietuva
Apie organizaciją
Organizacijos pavadinimas M. Čiuželio labdaros ir paramos fondas
Organizacijos logotipas
Organizacijos aprašymas Viena pagrindinių fondo veiklos krypčių mūsų sparčiai senėjančioje visuomenėje yra garbaus amžiaus žmonių gyvenimo kokybės gerinimas. Fondas siekia, kad Lietuva taptų draugiška šalimi senatvei, kur kiekvienam būtų gera senti, o garbaus amžiaus žmogus būtų neatskiriama ir svarbi visuomenės dalis. Tuo tikslu vystome „Draugiškos šalies senatvei“ judėjimą Lietuvoje, kurio pagrindinės veiklos sritys yra šios: > Teigiamo ir pagarbaus požiūrio į seną žmogų ir senatvę skatinimas. > Pagyvenusių žmonių aktyvus įtraukimas į visuomeninį / profesinį gyvenimą. > Bendravimo tarp skirtingų amžiaus kartų užtikrinimas (kartų solidarumo stiprinimas). > Visuomeninės infrastruktūros pritaikymas senyvo amžiaus žmonėms: viešos erdvės, pastatai, transportas, būstas. > Bendruomenės pagalba vienišiems senoliams. > Informacinių kanalų vystymas pagyvenusiems žmonėms. > Orios ilgalaikės slaugos ir medicininės priežiūros vystymas ir prieinamumas.
Faksas
El. paštas marius.ciuzelis@mcwealth.lt
Svetainė http://www.sidabrinelinija.lt
Atsakingas asmuo Renata Augustaitienė
Atsakingo asmens telefonas +37065940482
Atsakingo asmens el. paštas renata.augustaitiene@sidabrinelinija.lt
Peržiūros: 1102