Patria.lt
savanorių: 8942 organizacijų: 1606
Skelbimas
Antraštė Buriama Ančiukų lenktynių projekto komanda!
Aprašymas Ančiukų lenktynės - visai šeimai skirtas labdaringas renginys, kurio metu surinktos lėšos skiriamos itin talentingiems regionuose gyvenantiems vaikams. Kviečiame prie projekto komandos prisijungti: 1)Ryšių su visuomene specialistus, norinčius koordinuoti projekto viešinimo veiklas socialiniuose tinkluose; 2)Norinčius koordinuoti renginio veiklas (koncepcijos peržiūrėjimas ir įgyvendinimas); 3)Savanorius, kurie galėtų prisidėti prie organizatorių veiklų tik renginio dieną.
Kita savanoriui reikalinga informacija Susipažinkim! Mes, Vilniaus Rotaract Klubo nariai, kviečiam prisijungti aktyvius 18-29 metų asmenis, ieškančius erdvės saviugdai ir profesiniam tobulėjimui bei įkvėpiančio žmonių rato. Tikime, kad mūsų klubo veikla praturtintų Jūsų gyvenimą: - Socialine veikla, kuri patenkintų norą įprasminti save; - Jaunų ir ambicingų savo srities profesionalų draugija, kurie taptų draugais; - Ryšiais su įtakingais verslininkais, politikais ir aktyviais visuomenės nariais; - Bendruomene, kurioje nerealiausios idėjos virsta tikrais darbais; - Savišvieta ir bendru noru tobulėti vieniems iš kitų! Daugiau apie Ančiukų lenktynių inciatyvą: https://www.facebook.com/AnciukuLenktynes/ Daugiau apie Vilniaus Rotaract klubą www.vrac.lt
Amžius Nuo 18 iki 29
Vairuotojo pažymėjimas nereikalingas
Charakteris Kviečiame tiek ieškančius ilgalaikės savanorystės, bei norinčius prisijungti prie visų Vilniaus Rotaract klubo veiklų, tiek galinčius skirti laiko renginio dieną.
Lytis nesvarbu
Darbo pradžia 2019-03-20
Darbo pabaiga 2019-05-26
Šalis Lietuva
Miestas Vilnius
Apie organizaciją
Organizacijos pavadinimas Vilniaus Rotaract klubas
Organizacijos logotipas
Organizacijos aprašymas Susipažinkim! Mes, Vilniaus Rotaract klubo nariai, kviečiam prisijungti ieškančius erdvės saviugdai bei įkvėpiančio žmonių rato. Rotary ir Rotaract - tarptautinė nepolitinė organizacija, vienijanti savo srities lyderius ir kurianti gėrį aplink save. Lietuvoje veikia 52 klubai (1400 narių), besivadovaujantys šūkiu:Būti įkvėpėju! Savo asmeniniu pavyzdžiu skatinam lyderystę ir profesionalumo ugdymą, atsakingą pilietiškumą ir padedam kitiems. Prisijunk!
Faksas
El. paštas www.vrac.lt
Svetainė http://https://www.facebook.com/RotaractVilnius/
Atsakingas asmuo Klubo prezidentė Gabrielė Gegevičiūtė
Atsakingo asmens telefonas +370 608 66504
Atsakingo asmens el. paštas info@vrac.lt
Peržiūros: 426