Patria.lt
savanorių: 9279 organizacijų: 1646
Skelbimas
Antraštė Savanoriai VI Lietuvos vaikų ir jaunimo chorų konkursui-festivaliui „Mes Lietuvos vaikai“ Klaipėdoje
Aprašymas Kviečiami savanoriai – aktyvūs, iniciatyvūs, kūrybingi ir drąsūs, gebantys bendrauti. Savanoriai padės festivalio-konkurso organizavimo ir pravedimo darbams t.y. konkurso ir šventės dalyvių registracijai, konkurso rengimui, generalinės repeticijos pagalbininkai, eitynių pagalbininkai, Dainų šventės režisieriaus, meno vadovo pagalbininkai ir kiti darbai susieti su Dainų šventės rengimu bei organizavimu, pagalba dainų šventėje ir kiti darbai.
Kita savanoriui reikalinga informacija Šis festivalis – konkursas apima visos Lietuvos vaikų ir jaunimo chorus, kitus meninius kolektyvus. Jis susideda iš dviejų vienas kitą papildančių renginių – turų: tai zoninių I-ojo turo renginių šešiuose Lietuvos regionuose (Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Marijampolės, Panevėžio) ir konkurso II-ojo finalinio turo bei dainų šventės Klaipėdoje. Centrinis renginys – Dainų šventė Klaipėdos Vasaros estradoje. Joje planuojama sulaukti per 7000 meninių kolektyvų dalyvių iš visos Lietuvos. Šioje šventėje numatome parodyti platų vaikų ir jaunimo meninės raiškos spektrą. Tai chorai, etnografiniai ir folkloriniai ansambliai, liaudies instrumentų orkestrai, šokėjai ir kt. Savanorio anketa https://bit.ly/2vsqiBm
Amžius Nuo 16 iki 60
Vairuotojo pažymėjimas nereikalingas
Charakteris
Lytis nesvarbu
Darbo pradžia 2019-06-14
Darbo pabaiga 2019-06-16
Šalis Lietuva
Miestas Klaipėda
Apie organizaciją
Organizacijos pavadinimas Klaipėdos miesto chorinė bendrija "Aukuras"
Organizacijos logotipas
Organizacijos aprašymas Klaipėdos miesto chorinė bendrija "Aukuras" susikūrė 1988 m. Bendrijos tikslai ir uždaviniai: išsaugoti ir puoselėti Vakarų Lietuvos chorinės kultūros tradicijas. „Aukuro“ bendrijos iniciatyva Klaipėdoje surengta respublikinių ir regioninių dainų švenčių, festivalių, tarptautinųi chorų konkursų, daugybė koncertų, išleista garso įrašų, keletas knygų, natų rinkinių, kitų spaudos leidinių, pastatyta paminklų. 2010 m. bendirja pripažinta geriausia Lietuvoje kultūrinė organizacija.
Faksas
El. paštas aukurasorg@gmail.com
Svetainė http://www.aukuras.org
Atsakingas asmuo Algirdas Šumskis
Atsakingo asmens telefonas 861269021
Atsakingo asmens el. paštas algirdas.sumskis56@gmail.com
Peržiūros: 790