Patria.lt
savanorių: 9205 organizacijų: 1632
Skelbimas
Antraštė TAPK ELFU - mūsų valstybės kariu!
Aprašymas Lietuvos elfai – pilietiški ir patriotiškai nusiteikę žmonės, kurių neriboja valstybių sienos. Juos vienija bendras tikslas: savanoriškai, įvairiomis priemonėmis prisidėti prie kovos su priešiška Lietuvai dezinformacija. Elfai yra kovotojai ir gynėjai, dezinformacijos ir propagandos medžiotojai. Elfai seka dezinformaciją platinančius šaltinius internetinėje žiniasklaidoje, TV kanaluose, socialiniuose tinkluose ir analizuoja šių šaltinių turinį.
Kita savanoriui reikalinga informacija Darbas vyksta per vidinę sistemą, kurioje analizuojami internetiniai straipsniai, komentuojama, tikrinami faktai. Tikslas yra demaskuoti klaidingą informaciją ir informuoti visuomenę. Straipsniai analizuojami anglų, rusų kalbomis.
Amžius Nuo 14 iki 100
Vairuotojo pažymėjimas nereikalingas
Charakteris rusų arba anglų kalbos mokėjimas, atsakingumas, pilietiškumas
Lytis nesvarbu
Darbo pradžia 2019-07-01
Darbo pabaiga 2020-01-01
Šalis Lietuva
Miestas Visi miestai
Apie organizaciją
Organizacijos pavadinimas VšĮ Debunk EU
Organizacijos aprašymas VšĮ "Debunk EU" - nacionalinė iniciatyva, telkianti visuomenės, žiniasklaidos ir valstybės atstovus kovai su netikromis naujienomis, kurios kelia sąmyšį, kerta pasitikėjimą valstybe, jos demokratiniais institutais, sukelia neigiamų psichologinių, emocinių, ekonominių pasekmių.
Faksas
El. paštas info@debunk.eu
Svetainė http://demaskuok.lt/
Atsakingas asmuo Simona
Atsakingo asmens telefonas 868450278
Atsakingo asmens el. paštas info@debunk.eu
Peržiūros: 1761