Patria.lt
savanorių: 9205 organizacijų: 1632
Skelbimas
Antraštė Tapk žmogaus teisių gynėju!
Aprašymas Ieškome savanorių, norinčių prisijungti prie asociacijos veiklos ir gruodžio mėnesį skirti mitų naikinimui aborto tema. Rengsime nemokamus mokymus 18-25 m. amžiaus jaunimui, o gautas žinias panaudosime viešos akcijos organizavimui.
Kita savanoriui reikalinga informacija Jei tu: • tiki renginio temos prasme; • nori prisidėti prie aktyvizmo žmogaus seksualinių ir reprodukcinių teisių srityje; • išmanai populiariają kultūrą ir gali padėti rasti žymų žmogų, kuris prisidėtų prie renginio sklaidos visuomenei; • nori įgauti renginių organizavimo patirties; • mėgsti ir sugebi rašyti straipsnius bei dirbti su viešinimui skirtomis priemonėmis; • turi meninių, komunikacinių ar organizacinių sugebėjimų; • sieki tapti draugiškos komandos dalimi …mums reikia tavęs! Nieko nelauk ir kreipkis elektroniniu paštu jaunimas@tavogyvenimas.lt
Amžius Nuo 18 iki 25
Vairuotojo pažymėjimas nereikalingas
Charakteris
Lytis nesvarbu
Darbo pradžia 2019-12-02
Darbo pabaiga 2020-12-31
Šalis Lietuva
Miestas Vilnius
Apie organizaciją
Organizacijos pavadinimas Šeimos planavimo ir seksualinės sveikatos asociacija
Organizacijos logotipas
Organizacijos aprašymas Šeimos planavimo ir seksualinės sveikatos asociacija yra vienintelė nevyriausybinė organizacija, besirūpinanti visuomenės lytine ir reprodukcine sveikata ir teisėmis Lietuvoje, ypatingą dėmesį skiriant moterų ir jaunimo teisėms. Mūsų misija - formuoti teigiamą visuomenės nuomonę apie lytinę ir reprodukcinę sveikatą, daryti įtaką valstybės politikai šioje srityje.
Faksas
El. paštas jaunimas@tavogyvenimas.lt
Svetainė http://www.tavogyvenimas.lt
Atsakingas asmuo Miglė
Atsakingo asmens telefonas 863078620
Atsakingo asmens el. paštas jaunimas@tavogyvenimas.lt
Peržiūros: 523