Patria.lt
savanorių: 9410 organizacijų: 1681
Skelbimas
Antraštė Renkama nauja savanorių grupė Kaune
Aprašymas Pagalbos moterims linija (PML) – tai savanoriška tarnyba, teikianti emocinę paramą moterims telefonu ir internetu. Emocinės paramos pagrindas, nuoširdus dviejų žmonių pokalbis. Savanorės yra pasirengusios, be jokių išankstinių nuostatų, išklausyti kiekvieną, besikreipiantį pagalbos, padeda susigaudyti savyje, kai sunku priimti vieną ar kitą sprendimą, suteikia informaciją, kur ieškoti tolimesnės pagalbos. Kiekviena būsima savanorė turi praeiti atranką ir pusės metų mokymo programą.
Kita savanoriui reikalinga informacija Jei tu : esi pilnametė, nori padėti kitiems, moki klausytis ir išgirsti kitus žmones, gali skirti savanoriškam darbui 16 -24 val per mėnesį, gerbi kiekvieno asmens filosofiją, tikslus ir vertybes, nori prasmingiau praleisti laiką, nori sutikti bendraminčių, prisijunk prie mūsų ir tapk PML savanore !!!
Amžius Nuo 18 iki 81
Vairuotojo pažymėjimas nereikalingas
Charakteris Naudotis savo asmeniniais gebėjimais ir mokymų metų įgytais įgūdžiais bei žiniomis. Vadovautis esminiais savanoriškos veiklos ir savanorio etikos kodekso principais, numatančiais svarbius veiklos konfidencialumo, klientų anonimiškumo, tikslingo jausmų išreiškimo, kontroliuojamo emocinio įsitraukimo, priėmimo, individualizavimo, neteisiančio požiūrio ir kt. aspektus.
Lytis moteris
Darbo pradžia 2020-01-28
Darbo pabaiga 2022
Šalis Lietuva
Miestas Kaunas
Apie organizaciją
Organizacijos pavadinimas Pagalbos moterims linija
Organizacijos logotipas
Organizacijos aprašymas Kauno padalinys
Faksas
El. paštas moterulinija@gmail.com
Svetainė http://www.pagalbosmoterimslinija.lt
Atsakingas asmuo Aušra Stankūnienė
Atsakingo asmens telefonas 861688448
Atsakingo asmens el. paštas moterulinija@gmail.com
Peržiūros: 1219