Patria.lt
savanorių: 9348 organizacijų: 1673
Skelbimas
Antraštė Organizuok, bendrauk, mokykis
Aprašymas Ieškome savanorio/ės, kuris/i norėtų prisidėti prie kūrybinių veiklų, diskusijų, filmų peržiūrų, "workshop", renginių orgnizavimo ir įgyvendinimo mūsų asociacijos tikslinei grupei - užsieniečiams, kurie gyvena Lietuvoje (jaunimas, suagusieji). Savanoris asociacijoje savanoriautų 1 - 2 dienas per savaitę (po kelias valandas)
Kita savanoriui reikalinga informacija Asociacijoje dirbsite kartu su savanoriu iš užsienio. Mūsų centras siūlo galimybes dalyvauti tarptautinės savanorsytės projektuose, mokymuose, jaunimo mainuose. Savanoriams išrašomi sertifikatai.
Amžius Nuo 18 iki 50
Vairuotojo pažymėjimas nereikalingas
Charakteris
Lytis nesvarbu
Darbo pradžia 2020-02-10
Darbo pabaiga 2020-05-31
Šalis Lietuva
Miestas Vilnius
Apie organizaciją
Organizacijos pavadinimas Socialinių-edukacinių iniciatyvų centras PLIUS
Organizacijos aprašymas Saulėtą 2012 rugsėjo 28 d. rudens popietę įsteigta Socialinių edukacinių iniciatyvų centro PLIUS asociacija, kuri siekia: aktyvia veikla prisidėti prie visuomenės socialinio, dorinio, dvasinio, meninio ir kultūrinio ugdymo/si. vykdyti ir populiarinti iniciatyvas, skatinančias darnios visuomenės vystymąsi, siekiant visų jos narių ir socialiai pažeidžiamų grupių darnaus ir aktyvaus socialinio dalyvavimo ir jų gerovės užtikrinimo. atvirai ir remiantis demokratinėmis vertybėmis spręsti visuomenės socialines, švietimo, kultūrines, sveikatos ir kitas problemas siekiant lygių galimybių ir socialinio teisingumo užtikrinimo. skatinti kultūrinės įvairovės plėtrą ir toleranciją tarp skirtingų etninių ir kitų socialinių grupių. per iniciatyvas įgyvendinti viešuosius interesus, susijusius su gyvenimu kaimynystėje 2016 metais SEI tapo akredituota organizacija Europos savanorių tarnybos (EST) programai (Erasmus plius) kaip savanorius priimanti, siunčianti ir projektus koordinuojanti organizacija
Faksas
El. paštas sei.plius@gmail.com
Svetainė http://www.sei.lt
Atsakingas asmuo Živilė Jankauskaitė-Turkmen
Atsakingo asmens telefonas 868931687
Atsakingo asmens el. paštas volunteer.sei@gmail.com
Peržiūros: 1143