Patria.lt
savanorių: 9418 organizacijų: 1681
Skelbimas
Antraštė Kovo 11-oji Kauno miesto muziejuje
Aprašymas Kauno miesto muziejus kovo 11 d., nuo 12 iki 16 val., laukia šventinio svečių potvynio, tad labai džiaugsimės, jei padėsite juos priimti Rotušės ir Pilies skyriuose. Jei esate pasiruošę prisijungti prie muziejaus komandos ir bendrauti su lankytojais, iki kovo 9 d. parašykite arba paskambinkite - v.sudaryte@kaunomuziejus.lt; +370 617 01059 (Vėjūnė). Jūsų laukia mokomoji ekskursija, jei reikės, pažyma apie savanorišką veiklą ir atminimo dovanos. Iki pasimatymo Kauno miesto muziejuje.
Kita savanoriui reikalinga informacija Taip pat ieškome savanorių ilgalaikei savanorystei. Galima veikla: - pagalba renginiuose; - informacijos apie muziejaus veiklą sklaida; - edukacinės užduotys; - kita.
Amžius Nuo 15 iki 50
Vairuotojo pažymėjimas nereikalingas
Charakteris Komunikabilumas, atsakingumas ir plati šypsena.
Lytis nesvarbu
Darbo pradžia 2020-03-11
Darbo pabaiga 2020-03-11
Šalis Lietuva
Miestas Kaunas
Apie organizaciją
Organizacijos pavadinimas Kauno miesto muziejus
Organizacijos aprašymas Kauno miesto muziejus – tai trys mums labai svarbūs ir mus nusakantys žodžiai: mes mylime Kauną ir jo turtingą istoriją; mes norime kartu tirti ir ieškoti atsakymų, kas yra ir kaip veikia miestas; mes siekiame kurti šiuolaikišką muziejų, kuriame būtų gera miestiečiams ir miesto svečiams. Muziejų, kuris pasakotų ne tik apie Kauno istoriją, tačiau ir Kauno istorijas – patirtas mūsų ir mūsų protėvių, išgirstas bei regėtas miesto aikštėje ar namuose, garsias ar dar niekam nežinomas.
Faksas
El. paštas muziejus@kaunomuziejus.lt
Svetainė http://kaunomuziejus.lt/
Atsakingas asmuo Vėjūnė Sudarytė
Atsakingo asmens telefonas 8 617 01059
Atsakingo asmens el. paštas v.sudaryte@kaunomuziejus.lt
Peržiūros: 768