Patria.lt
savanorių: 9418 organizacijų: 1681
Skelbimas
Antraštė Kauno miesto muziejus ieško savanorių
Aprašymas Kauno miesto muziejus ieško tautinės muzikos - ir ne tik - entuziastų savanoriškiems vakarams kovo 12-14 d. Tautinės muzikos skyriaus organizuojamame festivalyje „Kanklės mano rankose“. Daugiau apie festivalį: https://kaunomuziejus.lt/renginiai/festivalis-kankles-mano-rankose-2/ Skambinkite tel.: +370 617 01059 arba rašykite el. paštu v.sudaryte@kaunomuziejus.lt (Vėjūnė)
Kita savanoriui reikalinga informacija Ką veiksite: ruošite renginių salę, rūpinsitės kava, arbata ir gardumynais, patys gersite arbatą ir triaukšite sausainius, nukreipsite pasiklydusius dalyvius ir lankytojus teisinga kryptimi, linksminsitės visuose renginiuose.
Amžius Nuo 14 iki 70
Vairuotojo pažymėjimas nereikalingas
Charakteris Komunikabilumas, atsakingumas ir plati šypsena.
Lytis nesvarbu
Darbo pradžia 2020-03-12
Darbo pabaiga 2020-03-14
Šalis Lietuva
Miestas Kaunas
Apie organizaciją
Organizacijos pavadinimas Kauno miesto muziejus
Organizacijos aprašymas Kauno miesto muziejus – tai trys mums labai svarbūs ir mus nusakantys žodžiai: mes mylime Kauną ir jo turtingą istoriją; mes norime kartu tirti ir ieškoti atsakymų, kas yra ir kaip veikia miestas; mes siekiame kurti šiuolaikišką muziejų, kuriame būtų gera miestiečiams ir miesto svečiams. Muziejų, kuris pasakotų ne tik apie Kauno istoriją, tačiau ir Kauno istorijas – patirtas mūsų ir mūsų protėvių, išgirstas bei regėtas miesto aikštėje ar namuose, garsias ar dar niekam nežinomas.
Faksas
El. paštas muziejus@kaunomuziejus.lt
Svetainė http://kaunomuziejus.lt/
Atsakingas asmuo Vėjūnė Sudarytė
Atsakingo asmens telefonas 8 617 01059
Atsakingo asmens el. paštas v.sudaryte@kaunomuziejus.lt
Peržiūros: 736