Patria.lt
savanorių: 9348 organizacijų: 1673
Skelbimas
Antraštė Virtualus socialinių tinklų strategas (-ė)
Aprašymas Veiklos pobūdis:- parengti skaitmeninės žiniasklaidos strategiją ir nuolat kurti socialinės žiniasklaidos turinį;- kurti ir plėtoti inovatyvų socialinės žiniasklaidos ir svetainės bei kitų informacinių resursų (komentarų, tinklaraščių ir t.t.) turinį;- kurti ir plėtoti žiniasklaidos sąrašus, sekti įtakingas socialinės žiniasklaidos priemones, ieškoti interaktyvios įtraukties galimybių.
Kita savanoriui reikalinga informacija Siūlome: - nuolatinius mokymus ir tobulėjimą; - individualias konsultacijas; - motyvuojantį darbą su Lietuvos ir tarptautinėmis nevyriausybinėmis organizacijomis ar jų tinklais, vaikų gerovės, švietimo ir kultūros projektais. - unikalią patirtį, kuri bus naudinga asmeninei karjerai. Sėkmingos savanorystės pabaigoje bus įteikiami oficialūs pažymėjimai. Susidomėjai? Laukiame tavo idėjų dėl sėkmingos socialinės žiniasklaidos strategijų el. paštu.: info@lduk.lt
Amžius Nuo 18 iki 99
Vairuotojo pažymėjimas reikalingas
Charakteris
Lytis nesvarbu
Darbo pradžia 2020-06-12
Darbo pabaiga 2020-08-30
Šalis Lietuva
Miestas Vilnius
Apie organizaciją
Organizacijos pavadinimas Lietuvos demokratiškumo ugdymo kolegija
Organizacijos aprašymas Lietuvos demokratiškumo ugdymo kolegijos (LDUK) tikslai: propaguoti demokratijos idėjas visuomenėje, daryti įtaką švietimo kaitai, rengti jaunąją kartą aktyviai kurti demokratinę visuomenę. Šių tikslų Kolegija siekia organizuodama seminarus ir stažuotes mokytojams, dėstytojams, studentams, vykdydama pilietinius projektus, o taip pat rengdama ir leisdama metodinę literatūrą. Kolegija įsteigta 1994 metais, oficialiai įregistruota 1995 metais, pasikeitus įstatymams pakartotinai įregistruota 1997 metais.
Faksas
El. paštas info@lduk.lt
Svetainė http://lduk.lt
Atsakingas asmuo Ilona Klimaitytė
Atsakingo asmens telefonas +370 623 76863
Atsakingo asmens el. paštas info@lduk.lt
Peržiūros: 539