Patria.lt
savanorių: 9348 organizacijų: 1673
Skelbimas
Antraštė Naujienų portalo žurnalistas
Aprašymas Labas! Naujienų portalas ir savaitraštis Lietuvos diena ieško savanorio - kolegos žurnalisto (-ės)!Jei jūs domitės Lietuvos ar užsienio naujienomis, jei esate pasiruošę nušviesti savo bendruomenės ar opiausias problemas ir aktualijas, norite bendrauti su įvairių sričių specialistais, lankytis renginiuose ar minėjimuose – tuomet šis pasiūlymas jums!
Kita savanoriui reikalinga informacija Mes jums siūlome: Galimybę atlikti praktiką ar savanorystę nuotoliniu būdu (ir gauti sertifikatą patvirtinantį veikla); Kolegų pagalbą ir pamokas ar mokymus; Draugiškai, pozityviai nusiteikusį kolektyvą; Galimybę dalyvauti nemokamai koncertuose, parodose ar kt. renginiuose; Galimybę susipažinti su įvairių sričių specialistais ir įgauti ateičiai naudingų kontaktų; Po praktikos ar savanorystės, jei ji buvo atlikta sėkmingai, pasiūlome bendradarbiavimo galimybes ateičiai ir atlyginimą. Laukiame jūsų laiško su prisistatymu elektroniniu paštu redaktorius@ltdiena.lt ! Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Amžius Nuo 14 iki 40
Vairuotojo pažymėjimas nereikalingas
Charakteris Tikimės, kad jūs: Domitės aktualijomis; Mokate taisyklingai rašyti lietuvių kalba; Mėgstate bendrauti; Esate kūrybiškas (-a); Puikiai dirbate kompiuteriu.
Lytis nesvarbu
Darbo pradžia 2020-08-01
Darbo pabaiga 2020-09-05
Šalis Lietuva
Miestas Vilnius
Apie organizaciją
Organizacijos pavadinimas Lietuvos diena
Organizacijos aprašymas Antrus metus skaičiuojantis savaitraštis ir naujienų portalas, skelbiantis aktualiausias naujienas iš Lietuvos ir užsienio.
Faksas
El. paštas redaktorius@ltdiena.lt
Svetainė http://ltdiena.lt
Atsakingas asmuo Redaktorius
Atsakingo asmens telefonas 866611190
Atsakingo asmens el. paštas redaktorius@ltdiena.lt
Peržiūros: 725