Patria.lt
savanorių: 9410 organizacijų: 1681
Skelbimas
Antraštė Domiesi žmogaus teisėmis - tapk "Gyvosios bibliotekos" savanoriu!
Aprašymas Mes ieškme: savanorių koordinatoriaus (-ės) bei rinkodaros ir/ar komunikacijos specialisto (-ės).Savanorių koordinatorius (-ė) prisidės prie:- savanorių paieškos, atrankos ir įtraukimo į komandą;- savanorių renginių organizavimo ir rūpinimosi savanorių bendruomene.Komunikacijos ir rinkodaros specialistas (-ė) prisidės prie: - marketingo-komunikacijos strategijos kūrimo;- turinio kūrimo socialiniuose tinkluose;- rėmėjų paieškos;- ryšių su partneriais kūrimo ir palaikymo.
Kita savanoriui reikalinga informacija Mes tau siūlome savanorystę įvairialypiame ir draugiškame kolektyve, veiklą, kuri padėtų atskleisti ir tobulinti tavo įgūdžius, rekomendaciją, kuri atspindėtų tavo motyvaciją ir įgūdžius darbdaviams bei galimybę prisidėti prie žmogaus teisių įtvirtinimo mūsų visuomenėje. Tuo pačiu mes tikimės, kad trykšti kūrybiškumu ir noru bendrauti, esi orientuotas į savo idėjų realizavimą. Turi gebėjimus arba nori išmokti planuotis ir organizuotis savo darbą. Esi tolerantiškas ir esi pasiruošęs tobulinti bendravimo su socialinę atskirtį patiriančiomis visuomenės grupėmis.
Amžius Nuo 18 iki 100
Vairuotojo pažymėjimas nereikalingas
Charakteris
Lytis nesvarbu
Darbo pradžia 2020-08-03
Darbo pabaiga 2021-08-31
Šalis Lietuva
Miestas Vilnius
Apie organizaciją
Organizacijos pavadinimas Nacionalinis socialinės integracijos institutas
Organizacijos logotipas
Organizacijos aprašymas Organizacija gimusi iš pagarbos žmogaus teisėms bei siekio užtikrinti lygias galimybes kiekvienam save realizuoti trokštančiam žmogui.
Faksas
El. paštas inga.rancova@zmogui.lt
Svetainė http://www.visiskirtingivisilygus.lt
Atsakingas asmuo Inga Rancova
Atsakingo asmens telefonas 8-671-40877
Atsakingo asmens el. paštas inga.rancova@zmogui.lt
Peržiūros: 1067