Patria.lt
savanorių: 9410 organizacijų: 1681
Skelbimas
Antraštė Ieškome budinčio savanorio
Aprašymas Kiekvieną, norintį drauge spręsti benamystės problemą Vilniaus mieste, nuoširdžiai kviečiame prie mūsų prisijungti.Ieškome savanorių, kurie- Budėtų bent 1 kartą per mėnesį (darbo dieną, naktį arba savaitgalį), pagal iš anksto sutartą grafiką;- Budėjimo metu bendrautų su gyventojais, užtikrintų vidaus tvarką ir taisyklių laikymąsi, įleistų ir išleistų gyventojus bei kt.Mainais už Tavo įsipareigojimą mes pažadame – naują ir labai įdomią patirtį, profesionalius mokymus
Amžius Nuo 18 iki 64
Vairuotojo pažymėjimas nereikalingas
Charakteris Mums svarbu, kad savanoris nebijotų bendrauti, nes pagrindinės savanorystės veiklos susijusios su darbu su žmonėmis, kurie patiria gyvenimo sunkumus (yra netekę gyvenamosios vietos). Tikimės, kad savanoris noriai mokysis naujų dalykų ir bus linkęs dalintis savo patirtimi su darbuotojais ir savanoriais. Taip pat tikėmės, kad savanoris bus empatiškas, gebantis lanksčiai reaguoti į kasdienes situacijas.
Lytis nesvarbu
Darbo pradžia 2020-09-01
Darbo pabaiga 2021-08-31
Šalis Lietuva
Miestas Vilnius
Apie organizaciją
Organizacijos pavadinimas Vilniaus arkivyskupijos Caritas Laikinieji namai
Organizacijos logotipas
Organizacijos aprašymas Vilniaus arkivyskupijos Caritas Laikinieji namai teikia laikinojo apgyvendinimo paslaugas gyvenamosios vietos neturintiems ir į krizines situacijas patekusiems asmenims. Laikinuosiuose namuose jie sulaukia profesionalių socialinių darbuotojų pagalbos. Čia taip pat veikia benamių užimtumo centras.
Faksas (85) 233 56 83;
El. paštas laikiniejinamai@vilnius.caritas.lt
Svetainė http://www.vilnius.caritas.lt
Atsakingas asmuo Sigita
Atsakingo asmens telefonas 8 65285818
Atsakingo asmens el. paštas sigita@vilnius.caritas.lt
Peržiūros: 829