Patria.lt
savanorių: 8207 organizacijų: 1478

Daugiau savanorystės pasiūlymų rasi užsiregistravęs.

Antraštė Aprašymas Organizacija Miestas Darbo pradžia Darbo pabaiga
Ieškome savanorių nepilnai darbo dienai, norinčių dirbti su raidos sutrikimų turinčiais vaikais! Jei Tu imlus, darbštus, geras ir mylintis vaikus žmogus – prisijunk prie mūsų komandos. rnAnalizuoti ir gilintis į vaiko poreikius, socialinio elgesio sunkumus ir stiprybes, kartu su kitais komandos nariais ir vaiko tėvais sudaryti vaiko socialinių įgūdžių lavinimo planą, dirbti su vaikais individualiai ir grupėje, stiprinti vaiko socialinius įgūdžius, ugdyti jo savitvarką ir savarankiškumą. rnKartu su
VŠĮ"Ištiesk pagalbos ranką" Kaunas 2018-03-14 2018-12-31
Praktikai su jaunuoliais, į „Mentor Lietuva“ organizuojamą vasaros prevencinę stovyklą kviečiami vyresnių kursų studentai. Septynios stovyklos dienos suteikia stiprią patirtį, vertingą vedant saviugdos, aktyvaus laisvalaikio, sveikos gyvensenos užsiėmimus, sustiprina įgūdžius, reikalingus darbui su jaunimu. Savanoriams suteikiamos sąlygos mokytis iš patyrusio vadovo, tobulėti kartu su komandos nariais, organizuojami dviejų dienų komandos mokymai. Stovykla vyskta birželio mėn.: pailgioperlas.lt.
Mentor Lietuva Vilnius 2018-06-25 2018-07-01
„Pažink save“ – tai ugdomoji programa, kurios renginiai skirti mokyklinio amžiaus (nuo 7 iki 16 metų) vaikams ir jaunimui, norintiems išmėginti save, tobulėti kūrybinių, mokslinių ir sportinių veiklų pagalba, pasisemti įspūdžių ir įgyti naudingos patirties. Vykdomos veiklos: aikido, kaligrafija, meditacija, žongliravimas, teatro raiška, kalvystės menas, meno terapija, dainavimas, riedlenčių sportas, gatvės šokiai, dj pamokos, anglų ir ispanų kalbų laboratorija, kino dirbtuvės.
PAŽINK SAVE Klaipėda 2018-04-03 2018-04-07
Didžiausias jaunimo renginys Kauno Žalgirio arenoje Geriausia #ever pamokų diena kviečia tave prisijungti prie savanorių komandos Kaune! Kovo 15 dieną Kauno žalgirio arenoje susiburs daugiau nei 10 tūkstančių moksleivių iš visos Lietuvos. Didžiausia Lietuvoje pamoka, iš kurios nesinorės pabėgti! Kad įgyvendintume visus šventės sumanymus, buriame kauniečius nuo 16 metų, norinčius pamatyti, kaip vyksta grandiozinių renginių užkulisiai.
VŠĮ ,,Pilietinė medija" Kaunas 2018-03-15 2018-03-15
Ieškomi savanoriai prisidėti / tapti svarbių ir įdomių aplinkosaugos (ir ne tik) projektų dalimi.
VšĮ „Problemų sprendimo centras“ Vilnius 2018-03-05 2018-06-17
Akcijos metu su savanorių pagalba kviesime geros valios žmones solidarizuotis su nepritekliuje gyvenančiomis šeimomis, socialinių įstaigų, nevyriausybinių organizacijų globojamais vaikais, neįgaliaisiais, senyvo amžiaus žmonėmis ir paaukoti jiems taip reikalingų maisto produktų. Akcijos metu parduotuvėse savanorių pagalba reikalinga dalinant skrajutes, priimant aukojamus maisto produktus, dalinant padėkos dovanėles.
LPF "Maisto bankas" Kaunas 2018-03-23 2018-03-24
Robotiada - robotikos olimpiada ir didžiausias robotikos renginys Lietuvoje, skirtas suburti robotų entuziastus kartu mokytis, kurti ir tobulėti ! Kovo 3 dieną, didžiausioje Vilniaus parodų arenoje – Litexpo ! Renginio trukmė 10h – 18h. Pirmumo teisė kandidatuoti į laisvas darbo vietas RA ! Naujos patirtys ir įgūdžiai ! Naujos pažintys, nauji draugai ! Naujausių technologijų išbandymas !
VšĮ Robotikos Akademija Vilnius 2018-03-02 2018-02-04
Ieškome savanorių arba praktikantų, kurie gali skirti 1-2 val. per dieną (gali būti 3 kartus per savaitę)rnrnKą reikės daryti:rnadministruoti svietimogidas.lt puslapį (talpinti naujienas, straipsnius, renginius);rnadministruoti „Švietimo gidas“ Facebook puslapį;rnplėsti„Švietimo gidas“ draugų, partnerių ir gerbėjų ratą;rnrinkti informaciją;rnrnMes Jums siūlome:rnLankstų darbo grafiką (galite dirbti iš kokio norite pasaulio krašto);rnVisą reikalingą pagalbą, vidinius apmokymus ir bendradarbiavimą;
VšĮ Švietimo gidas bet koks miestas 2018-02-15 2020-02-15
Mūsų savanoris vadovas turėtų: pagal sudarytą programą pravesti kai kuriuos užsiėmimus vaikams, prižiūrėti būrį dienos eigoje (prižiūrėti bendrą tvarką, sekti, kad vaikai laikytųsi nustatytos dienotvarkės, kad neišeitų iš stovyklos teritorijos, kad laikytųsi nustatytų taisyklių ir pan.). Savanorius apgyvendinsime stovyklos teritorijoje ir suteiksime 4 kartų maitinimą per dieną. Laukiame jei tu svajojai išbandyti savo jėgas pačiose neįtikėtiniausiose srityse, jei nebijai iššūkių, myli vaikus.
VšĮ"Lyderystės ir Verslo Sistemos Mokykla" Galintėnų k. 2018-06-10 2018-06-30
Globėjų tarnyba dirba su globėjų/įtėvių šeimomis ir aktyviai ieško savanorių tikrai vaiko ir savanorio draugystei. Savanoriai turėtų būti motyvuoti praleisti laiką kartu su vaiku, pagelbėti atlikti namų darbus, užtikrinti jų bendrą laisvalaikį.
SOS vaikų kaimų Lietuvoje Nacionalinės draugijos Globėjų tarnyba Vilnius 2018-02-26 2018-05-28